Zářijový bondage workshop ve Vršovicích

 Registration Closed
 
6
Kategorie:
Workshopy
Datum:
sobota, 16. září 2017 10:00 - 16:00
Místo konání:
Praha - Vršovice
Počet míst
16
Volných míst
10
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stránky:

Organizace: Borg

Lektor: Borg

Kdy: 16.9.2017 v 10h (předpokládaný konec okolo 16h)

Kde: Praha - Vršovice

Kapacita: 8 párů

 Srdečně Vás zveme na bondage workshop pro začátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou ani nutností účast na minulých resp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkoli nejste jisti rád Vám vaše dotazy zodpovím.

Co musíte znát? Vůbec nic -  workshop je určený primárně jak pro začátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli do kontaktu, až po mírně pokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se o nové poznatky. Dle náročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvou skupin dle zkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematice jednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se s vybranými variantami.

 Téma workshopu:

  • Futumomo
  • Vázání v pohybu
  • Facebondage

Futumomo  – Vázání složené nohy je jedno z nejoblíbenějších a existuje v mnoha různých variacích ,  začínající se budou moci naučit jednu velni jednoduchých variant včetně toho jak mohou takové vázání i trénovat. S pokročilejšími se zaměříme na více detailní práci nejen se samotným provazem, ale hlavně způsobem jak do projevu dostat tu správnou energii a jak využívat některé odlišné variace.

Vázání v pohybu – je jedním z velmi intenzivních prožitků ačkoli se zdá, že jde o techniku velmi náročnou není třeba se jí až tolik obávat. Pro začínající jsem připravil velmi jednoduchou a zábavnou formu, která je vhodná nejen jako tréninková metoda, ale má využití i pro „hravé“ vázání , pokročilejší budou mít možnost se naučit jak vázat zejména techniky které již znají právě v pohybu.

Facebondage – Vázání přes obličej – způsob vázání přes obličej je velmi specifická technika vázání spojující jak práci se smysly, tak kontakt provazu na jedné z nejcitlivějších částí těla. Připravil jsem si pro vás několik jednoduchých variant a také vše co je třeba vědět o dodržování bezpečnosti při tomto typu vázání. Ačkoli na první pohled může vzbuzovat toto vázání pocit nebezpečnosti naopak dokáže těm kteří se s ní třeba ještě nesetkali často odkrýt i velmi zajímavé vjemy a prožitky.

Co s sebou:

 V blízkém okolí je několik restaurací a nákupní centrum Eden. Taktéž bude k využití i varná konvice. Vždy raději počítejte s tím, že vám může být chladněji, tak si sebou vezměte něco na přehození přes sebe ať nejste po přestávce zbytečně ztuhlí chladem.  Na rychlý přísun energie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečení pro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopné provazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (TENTOKRÁT BUDETE POTŘEBOVAT DVA ŠÁTKY), stačí úplně obyčejný běžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný. Doporučuji se do budoucna vybavit minimálně 4ks po 8 metrech a později 8ks. Průměr provazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčení omezeného množství provazů pouze po předchozí domluvě nejlépe svůj zájem napište do poznámky při registraci.

Praktické informace o tom co s sebou najdete i v tomto článku : http://borgbondage.cz/index.php/blog/about-tying/about-ropes/14-co-sebu-na-vazaci-workshop

Cena: 250,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop je párová záležitost tudíž je třeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registrace je i úhrada kurzovného

Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně jako zda se registruje po osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsáno jako cena za osobu a registruje se v párech je třeba cenu vynásobit a uhradit na číslo účtu: 670100 - 2213916679/6210  jako variabilní symbol použijte telefonní číslo pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a do poznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude na registrační email zaslána zpráva z potvrzením registrace a všemi nutnými doplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účast pro konání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry v případě, že tato podmínka nebude splněna bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vráceno kurzovné zpět.

Registrace bude probíhat prostřednictvím stránek :

http://borgbondage.cz/index.php/cs/udalosti/workshopy/58-zarijovy-bondage-workshop-ve-vrsovicich

 Po registraci obdržíte přesnou navigaci do místa konání workshopu. V případě , že nemáte partnera nebo partnerku, napište na kontaktní email včetně kontaktu na sebe. Nespoléhejte však , že se nám podaří Vám protějšek zprostředkovat – můžeme být nápomocni Vás zkontaktovat.

 V případě obtíží s registrací a případné dotazy pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás

 
 

Všechny termíny:

  • sobota, 16. září 2017 10:00 - 16:00

Powered by iCagenda